Płock Liga Biznesu ( www.plockaligabiznesu.pl )

www.plockaligabiznesu.pl


#1 2010-10-28 22:55:22

 p5j

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 320
Punktów :   

Propozycja

Panowie,
Dzisiejsza hala mineła sie z sensem, nie było w graniu ani satysfakcji ani weny, tylko siła. Wkurza mnie, że na halę przychodzą ludzie o których nic nie wiemy.
Wychodząc na przeciw tym sytuacjom, oraz braku szacunku do siebie, gdy grają ludzie z zewnątrz, którzy nie maja honoru, wychodzą na pięcie nie płacąc, oraz grają złośliwe mam następującą propzycję:


1. Zrezygnować z obecnej hali!
2. Poszukać terminów i innej hali ( najlepiej na Boro, ze względu na to , że gramy tam mecze). Koszt hali na Boro to 120 zł za godzinę
3. Na halę przychodziłyby osoby z naszej drużyny . Jest nas 14stu, przyjmując że nie wszyscy beda chodzić, 10-12 się uzbiera, ale chodzących regularnie, przy złośliwościach losu można 1-2 osoby dokoptować.
4. Zapisy na taką halę odbywałyby się na forum, każdy płaci każdy gra. W ten sposób nie ma pretensji, jest wzajemny szacunek, gra sprawia nam radość, oraz zgrywamy się do turnieju.

5. Koszt takiej hali niestety będzie większy, ale i frajda większa.

Bardzo proszę o wypowiedzenie się wszystkich z Boro Farm, co o tym sądzą, jeśli 8-10 osób będzie za szukamy hali i zaczynamy profesjonalne spotykanie się.

Temat poruszony przez Zgreda:
a) spodenki
Jest pomysł abyśmy kupili ( za własną kasę ) spodenki ( 30-40 zł ) i wyglądali profesjonalnie na meczach

co o tym myślicie

b) Podczas meczów wybieramy się tak aby składy były wyrównane.

Moja sugestia:
mamy 2 bramkarzy w turnieju, byłoby fajnie gdyby obaj chodzili na halę, umyliło by nam to grę , oraz ulepszyło zgranie

BARDZO PROSZĘ o komentarze!

Przemek


Jeden za wszystkich , Wszyscy za jednego! Zawsze zaciśnięte zęby... Na zawsze wierni

Offline

 

#2 2010-10-29 08:24:12

Ariel

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 124
Punktów :   

Re: Propozycja

Jeżeli chodzi o mnie to już wcześniej pisałem o hali teraz moje słowa się tylko potwierdzają, że lepiej znaleźć lepszą hale i nasze towarzystwo, które stworzyło tą drużynę. A tak jak napisałeś jest NAS 14 więc wynajęcie hali na Borowiczkach (lub gdzieś indziej) nie powinno stworzyć większego problemu. JESTEM ZDECYDOWANIE ZA.

PROPONUJĘ WYNAJEM ORLEN ARENA!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli chodzi o spodenki to ja mam taka propozycję. Spotykamy się za tydzień jeszcze na hali na podolszycach w międzyczasie "KTOŚ" z nas musi zrobić rozeznanie w sklepach sportowych i powinien znaleźć sklep gdzie jest 14 sztuk jednakowych spodenek i getrów (getry również!!!). Jeżeli sprzęt byłby od ręki wtedy każdy może iść i kupić we własnym zakresie jeżeli nie to trzeba zebrać kasę i zamówić sprzęt. Podejrzewam, że większość sklepów nie będzie posiadał takiej ilości takich samych spodenek i getrów możliwe, że się mylę.

Koszulki już mamy proponuję oprócz spodenek dokupić również getry wtedy będzie naprawdę bardzo fajnie się prezentować.

Kwestia składów jest oczywista musimy zacząć się wybierać wtedy nikt nie powinien mieć do nikogo pretensji:)
Andrzej mówił mi coś wczoraj na hali o znacznikach, że komuś przekazywał wiecie gdzie się podziały znaczniki??

Ostatnio edytowany przez Ariel (2010-10-29 08:30:09)

Offline

 

#3 2010-10-29 14:44:27

 budzikcom

Ultras

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 90
Punktów :   

Re: Propozycja

Witam,

Jestem oczywiście z wami Panowie odnosnie nowej sali i redukcji uczestników :-).  Szczerze mówiąc to najbardziej odpowiadała by mi sala na Boro. Myślę, że nie trzeba jej plusować :-)

Ale również mam pytanie do naszego Adminka odnośnie koszulek, a mianowicie czy istnieje możliwość wymiany otrzymanej koszulki na większy model :-)? Wiem, że nie należe do drobnych osób ale ten rozmiar jest nie do przyjęcia :-). Ewentualnie - chętnie oddam ją komuś a ja zakupię sobie oddzielnie wraz ze spodenkami i getrami :-). ( naprawdę nie ma problemu !!! )

Offline

 

#4 2010-10-29 15:00:53

 p5j

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 320
Punktów :   

Re: Propozycja

ma ten sam problem;) napisz jaki masz rozmiar może ktoś się zamieni z grających? nie wiem jak to inaczej rozwiązać, Xl dużo nie było, na pewno ma Szato, nie wiem czy jest chętny na zamianę na L


Jeden za wszystkich , Wszyscy za jednego! Zawsze zaciśnięte zęby... Na zawsze wierni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl